Išplėstinė paieška
Kaina (Lt)
 

Paslaugos Skelbimas neaktualus


UAB Finansu grupe


Buhalterinės apskaitos paslaugos - nuo pradinių dokumentų iki pilnos finansinės atskaitomybės: Sutvarkome apleistą buhalteriją; Darbo užmokesčio apskaičiavimas; LR Vyriausybės įstatymais numatytų deklaracijų ataskaitų ruošimas ir pildymas; Statistinių ir finansinių ataskaitų, pavyzdžiui, balansų, pajamų ataskaitų ir pinigų srautų ataskaitų rengimas; Pildome metines gyventojų pajamų ir turto deklaracijas; Atstovaujame Valstybinėje mokesčių inspekcijoje ir Sodroje; Įmonių vidaus dokumentų rengimas ir tvarkymas. Konsultacijos: Įmonių mokesčių ir buhalterinės apskaitos klausimais; Darbo teisės klausimais; Verslo kūrimas nuo idėjos iki įgyvendinimo. Patariame, kokia veikla verta užsiimti tam tikrame regione, pasiūlome alternatyvius sprendimus. Padedame realizuoti klientams verslo idėjas, paruošdami ir konsultuodami įmonės kūrimo, vidaus apskaitos, buhalteriniais, darbo teisės ir kt. svarbiais klausimais; Jaunas verslas. Padedame pradėti verslą bedarbiams, baigiamųjų klasių moksleiviams, studentams, asmenims potencialiai galintimiems ir norintiems užsiimti verslo veikla. Konsultuojame ir padedame įsteigti įmonę, sutvarkome ir paruošiame visus reikalingus dokumentus. Parama verslui. Kaip lengviau ir su mažiasne rizika nuosavam kapitalui, pradėti verslą. Įmonių steigimas: Padedame greitai įkurti įmonę (UAB, MB, AB, VŠĮ, IĮ) . Jūsų pageidavimu atstovaujame visose institucijose: registrų centre, banke, pagaminant antspaudą, savivaldybėje, vmi, sodroje ir kitose institucijose bei įstaigose. Internetinės paslaugos: Virtualus biuras. Registracijos adresas (su ir be pašto dėžute) , virtuali sekretorė. Tinklalapių kūrimas. Reprezentacinio stiliaus internetinė svetainė, internetinė svetainė, elektroninė parduotuvė, specifinis interneto projektas. WEB dizaino kūrimas; Google AdWords reklama; Seo paslaugos. Kitos paslaugos, padedančios efektyviau ir paprasčiau dirbti kiekvienai įmonei: Personalo paieška. Atrenkame geriausius kandidatus į Jums reikalingas darbo vietas įmonei; Biuro įrangos nuoma; Firminio stiliaus sukūrimas; Spaudos paslaugos. Leidinių dizainas, maketavimas; Pagalba biure. Visos kompiuterinės technikos priežiūra. Programinių ir techninių gedimų šalinimas, operacinių sistemų ir programų įdiegimas.


Miestas: Alytus
Kaina: 100 Lt (usd eur gbp)


UAB Finansu grupe

Padaryti skelbimą išskirtiniu Padaryti skelbimą išskirtiniu
Atidaryti puslapį spausdinimui Atidaryti puslapį spausdinimui (atsidarys naujame lange)

Panašūs skelbimai


Skelbimo pavadinimas
Pridėti šitą skelbimą į savo bloknotą
Data
Foto
Miestas

Navigacija

Informacija

Foto-skelbimai

Superka traumuotas karves ir telyčias.longboardas - simtek. ltŽaismingas maudymukas už gerą kainąPerforatoriu, grąžtų, karūnų nuoma KlaipedojeBRANGIAI PERKAME IR PRIIMAME KOMISO PAGRINDAISLangu reguliavimas Kaunas

Naujienos

Sudarytas „Facebook“ draugų pasaulio žemėlapis

Sudarytas „Facebook“ draugų pasaulio žemėlapis Remiantis „Facebook.com“ interneto serverių duomenimis sudarytas pasaulinis „Facebook“ draugų geografinių ryšių žemėlapis.

Indijoje netrukus bus pagamintas 35 dolerius kainuosiantis planšetinis kompiuteris

Indijoje netrukus bus pagamintas 35 dolerius kainuosiantis planšetinis kompiuteris Sausį Indijoje bus pagaminta 100 tūkstančių planšetinių kompiuterių, kurių kaina neviršys 35 dolerių.

Eksperimentinis vaistas grąžino jaunystę

Eksperimentinis vaistas grąžino jaunystę JAV atlikti eksperimentai su laboratoriniais gyvūnais patvirtino optimistiškiausius lūkesčius: mokslininkų sukurtas „jaunystės eliksyras“ iš tikrųjų pelėms grąžino jaunystę.

Šunys protingesni už kates?

Šunys protingesni už kates? Mokslininkai teigia, kad draugiškesnis šunų charakteris leido šiems gyvūnams evoliucijos eigoje įgyti didesnes smegenis ir tapti gudresniais už kates.

Majų kalendoriaus "pasaulio pabaigos" data nustatyta neteisingai?

Majų kalendoriaus "pasaulio pabaigos" data nustatyta neteisingai? Žymusis majų kalendorius baigiasi 2012 metų gruodžio 21 dieną ir pagal populiarią (nors ir abejotino patikimumo) teoriją tai turėtų sietis su pasaulio pabaiga

Kinijos pensijų sistemai gresia žlugimas

Kinijos pensijų sistemai gresia žlugimas “Seni žmonės šoka, nes bijo mirti”, – sako Tian’a Xia, 58 metų nuolatinė tokių susibūrimų lankytoja ir priduria, kad tai puikus būdas išlikti sveikiems.

Kinija ir Indija perka ateitį

Kinija ir Indija perka ateitį Dabartiniai Kinijos vadovai ne veltui savo laiku baigė inžinerinės pakraipos studijas. Prieš užleisdami vietą baigusiesiems teisę, ekonomiką ir politologiją, jie užtikrino savo šalies, kaip retųjų metalų eksportuotojos ir moderniųjų technologijų gamintojos, ateitį.

Rusijos prokuratūra uždarė tinklapį torrents.ru

Rusijos prokuratūra uždarė tinklapį torrents.ru Rusijos prokuratūros Tyrimo komitetas pranešė, kad laikinai sustabdoma populiaraus failų apsikeitimo portalo torrents.ru veikla.

Elektroniniai pinigai tik saugiems anonimams

Elektroniniai pinigai tik saugiems anonimams Populiarėjant elektroninei prekybai žmonės nori išlikti neatpažinti, todėl užsienio internetinėse parduotuvėse vis dažniau perka iš piniginių, esančių kompiuterių kietuosiuose diskuose.

Vip skelbimai


NAUJA 2020m. vestuviniu sukneliu kolekcija

NORIME JUMS PRISTATYTI NAUJA nuostabiu VESTUVINIU SUKNELIU KOLEKCIJA Lietuvoje. ...
 

nekilnojamas turtas

nekilnojamas turtas

visos nekilnojamo turto paslaugos Aukštaitijoje, Panevėžio rajone.
 

Mesk Rukyti !

Mesk Rukyti !

Elektroninės Cigaretės Nori mest rūkyti ? Nusibodo kosulys ? Tabakas jau smirda ? Cigarečių...
 

Namelis, namukas, nameliukas, sod

Namelis,       namukas,       nameliukas,       sod

Jei reikia namo, namelio ar vasarnamio puikus sprendimas gaminiai iš obliuoto tašo. ...
 

Pigus, greitas, kokybiskas montavimas, balansavimas. Remontas

Pigus, greitas, kokybiskas montavimas, balansavimas. Remontas

Montuoju, balansuoju bei remontuoju padangas ir jas parduodu. Primu lietus ratlankius lyginimui...
 

Seifai nuo 129 Lt

Seifai nuo 129 Lt

Seifai nuo 129 Lt skambinkite jau dabar. Mūsų įmonė siūlo itin platu seifu pasirinkimas: prieš...
 

Stiklo pjaustymas, stiklo paketų keitimas, gamyba

Stiklo pjaustymas,  stiklo paketų keitimas,  gamyba

Kvalifikuotas mūsų įmonės meistras kokybiškai ir nebrangiai pagamins ir pakeis sudužusi jūsų stik...
 

Saunos durys, pirties durys

Saunos durys,  pirties durys

Pirties, saunos durys. Rudai tonuotas 8mm. Grūdintas stiklas (7x19, 8x19 gali būti ir pil...
 

Metalinės durys į sandeliuką, sandeliuko metalinės durys

Metalinės durys į sandeliuką,  sandeliuko metalinės durys

Metalines (plienines) sandėliuko (rūsio) durys tik 520 su seifine 3-jų krypčių spyna. Durų ...
 
internetu ilgalaikis vartojimo greitas kreditai paskolos greiti greitieji paskola greita ilgalaikė greitos kreditas paskolos pirma internetu nemokamai credit kreditai skubi
Visi logotipai ir prekiniai ženklai šiame
portale yra nuosavybė jų savininkų.
Naudojimasis šiuo portalu reiškia,
sąlygų priėmimą Vartotojo sutikimas
Skelbimai - alio.su