Išplėstinė paieška
Kaina (Lt)
 

Pasiūlymas Skelbimas neaktualus


BreastAngel


Visos vyresnės kaip 20 m. moterys bent kartą per mėnesį turi pačios atlikti krūtų apžiūrą. Krūtų savityra nustatant krūties vėžį yra reguliarus savęs apžiūrėjimas - vienintelis būdas pastebėti pasikeitimus. Savityros esmė – kuo anksčiau kreiptis į gydytojus atsiradus pirmiems pasikeitimams! Svarbu : *Lytis – moterys serga krūties vėžiu 100 kartų dažniau, negu vyrai. *Amžius – vyresnėms, negu 50m. tenka apie 77 procentai visų krūties vėžio atvejų
*Genetiniai rizikos faktoriai – tyrimai įrodė, kad 10% krūties vėžio atvejų yra paveldimi. *Šeimos istorija – Jei krūties vėžiu sirgo 1 pirmos eilės (mama, sesuo, duktė) giminaitis, rizika padidėja 2 kartus, 2 artimi giminaičiai – 5 kartus. Rizika didesnė, jeigu sirgo mama ar sesuo; jeigu du ar daugiau giminaičių sirgo krūties ar kiaušidžių vėžiu; giminėje vienas ar daugiau giminaičių sirgusių abiem vėžiais; šeimoje vyriškis sirgo krūties vėžiu. *Jei moteris sirgo vienos krūties vėžiu, susirgti kitos krūties vėžiu tikimybė yra 3-4 kartus didesnė. *Buvęs krūties apšvitinimas – jei buvo taikytas spindulinis gydymas į krūties sritį (kaip kad gydant dėl limfomos) , rizika padidėja ryškiai. Įpraskite reguliariai tikrintis krūtis naudodamos BreastAngel"! Aparatą paprasta ir lengva naudoti: * „BreastAngel" skleidžia galingą šviesą per visą krūties audinį, kuri leidžia apžiūrėti krūtis daug atidžiau nei vien tik stebint krūtų išorę. Tokiu būdu Jūs lengviau sužinosite, kaip turi atrodyti sveika krūtis ir lengviau suprasite ar atsirado pakitimų. * Raudona ir oranžinė spalva sukuria optimalų kontrastą ir leidžia pamatyti pakitimus bei anomalijas. Kai šviesa susiduria su kraujagysle Jūsų krūtyje, ją absorbuoja raudonuosiuose kraujo kūneliuose esantis hemoglobinas. Dėl to, tiriantis krūtis šiandien siūlomu aparatu, venos ir kraujagyslės atrodo kaip juodos linijos. Toje vietoje, kurioje vystosi piktybinis navikas, susiformuoja kraujagyslių dariniai, kurios padeda augliui papildomai maitintis. Taigi, jei pastebėsite tamsias dėmes savo krūtyje, tai bus ženklas, kad Jums derėtų susirūpinti ir apsilankyti pas gydytoją. BreastAngel" skleidžiama šviesa yra visiškai saugi - tai reiškia, kad galite naudoti šį aparatą tiek, kiek norite, be jokio žalingo poveikio. Dėmesio! Nors „BreastAngel" ir labai svarbus aparatas norint tinkamai ištirti savo krūtis, bet jis negali pastebėti visų dydžių ir formų anomalijų ir nepakeičia mamografinių tyrimų. „BreastAngel" negalima naudoti žindymo laikotarpiu. Moterys, kurios turi krūtų implantus gali naudoti šį aparatą. Jei kyla abejonių, susisiekite su savo gydytoju. Mielosios, tik atidžiai besirūpindamos sveikata, užkirsite kelią vienai dažniausių moterų onkologinių ligų - krūties vėžiui, tad nepraleiskite šios progos ir įsigykite puikią priemonę krūtų apžiūrai namuose už išskirtinę kainą! BreastAngel"- tai produktas, sukurtas moterims, kurios rūpinasi savo sveikata! Pristatymo kaina Lietuvoje- 10Lt.


Miestas: Vilnius
Kaina: 79 Lt (usd eur gbp)


BreastAngel

Padaryti skelbimą išskirtiniu Padaryti skelbimą išskirtiniu
Atidaryti puslapį spausdinimui Atidaryti puslapį spausdinimui (atsidarys naujame lange)
Paieškos tegai šiam skelbimui: breastangel

Panašūs skelbimai


Skelbimo pavadinimas
Pridėti šitą skelbimą į savo bloknotą
Data
Foto
Miestas
Pridėti šitą skelbimą į savo bloknotą
16.03.2014
Prisegti paveikslėliai
Visi miestai
Pridėti šitą skelbimą į savo bloknotą
02.02.2015
Prisegti paveikslėliai
Visi miestai
Pridėti šitą skelbimą į savo bloknotą
16.04.2015
Prisegti paveikslėliai
Visi miestai
Pridėti šitą skelbimą į savo bloknotą
05.04.2017
Prisegti paveikslėliai
Visi miestai

Navigacija

Informacija

Foto-skelbimai

Kreditai internetu. Greita paskola. Paskolos be užstato.Paskolos palankiomis sąlygomis. Paskolos internetu visą parą.longboardas - simtek. ltPaskolos internetu. Greitieji kreditai. Greitas kreditas.Pigi depiliacijaPatyrusi moterisku rubu stiliste siulo

Naujienos

Sudarytas „Facebook“ draugų pasaulio žemėlapis

Sudarytas „Facebook“ draugų pasaulio žemėlapis Remiantis „Facebook.com“ interneto serverių duomenimis sudarytas pasaulinis „Facebook“ draugų geografinių ryšių žemėlapis.

Indijoje netrukus bus pagamintas 35 dolerius kainuosiantis planšetinis kompiuteris

Indijoje netrukus bus pagamintas 35 dolerius kainuosiantis planšetinis kompiuteris Sausį Indijoje bus pagaminta 100 tūkstančių planšetinių kompiuterių, kurių kaina neviršys 35 dolerių.

Eksperimentinis vaistas grąžino jaunystę

Eksperimentinis vaistas grąžino jaunystę JAV atlikti eksperimentai su laboratoriniais gyvūnais patvirtino optimistiškiausius lūkesčius: mokslininkų sukurtas „jaunystės eliksyras“ iš tikrųjų pelėms grąžino jaunystę.

Šunys protingesni už kates?

Šunys protingesni už kates? Mokslininkai teigia, kad draugiškesnis šunų charakteris leido šiems gyvūnams evoliucijos eigoje įgyti didesnes smegenis ir tapti gudresniais už kates.

Majų kalendoriaus "pasaulio pabaigos" data nustatyta neteisingai?

Majų kalendoriaus "pasaulio pabaigos" data nustatyta neteisingai? Žymusis majų kalendorius baigiasi 2012 metų gruodžio 21 dieną ir pagal populiarią (nors ir abejotino patikimumo) teoriją tai turėtų sietis su pasaulio pabaiga

Kinijos pensijų sistemai gresia žlugimas

Kinijos pensijų sistemai gresia žlugimas “Seni žmonės šoka, nes bijo mirti”, – sako Tian’a Xia, 58 metų nuolatinė tokių susibūrimų lankytoja ir priduria, kad tai puikus būdas išlikti sveikiems.

Kinija ir Indija perka ateitį

Kinija ir Indija perka ateitį Dabartiniai Kinijos vadovai ne veltui savo laiku baigė inžinerinės pakraipos studijas. Prieš užleisdami vietą baigusiesiems teisę, ekonomiką ir politologiją, jie užtikrino savo šalies, kaip retųjų metalų eksportuotojos ir moderniųjų technologijų gamintojos, ateitį.

Rusijos prokuratūra uždarė tinklapį torrents.ru

Rusijos prokuratūra uždarė tinklapį torrents.ru Rusijos prokuratūros Tyrimo komitetas pranešė, kad laikinai sustabdoma populiaraus failų apsikeitimo portalo torrents.ru veikla.

Elektroniniai pinigai tik saugiems anonimams

Elektroniniai pinigai tik saugiems anonimams Populiarėjant elektroninei prekybai žmonės nori išlikti neatpažinti, todėl užsienio internetinėse parduotuvėse vis dažniau perka iš piniginių, esančių kompiuterių kietuosiuose diskuose.

Vip skelbimai


NAUJA 2020m. vestuviniu sukneliu kolekcija

NORIME JUMS PRISTATYTI NAUJA nuostabiu VESTUVINIU SUKNELIU KOLEKCIJA Lietuvoje. ...
 

nekilnojamas turtas

nekilnojamas turtas

visos nekilnojamo turto paslaugos Aukštaitijoje, Panevėžio rajone.
 

Mesk Rukyti !

Mesk Rukyti !

Elektroninės Cigaretės Nori mest rūkyti ? Nusibodo kosulys ? Tabakas jau smirda ? Cigarečių...
 

Namelis, namukas, nameliukas, sod

Namelis,       namukas,       nameliukas,       sod

Jei reikia namo, namelio ar vasarnamio puikus sprendimas gaminiai iš obliuoto tašo. ...
 

Pigus, greitas, kokybiskas montavimas, balansavimas. Remontas

Pigus, greitas, kokybiskas montavimas, balansavimas. Remontas

Montuoju, balansuoju bei remontuoju padangas ir jas parduodu. Primu lietus ratlankius lyginimui...
 

Seifai nuo 129 Lt

Seifai nuo 129 Lt

Seifai nuo 129 Lt skambinkite jau dabar. Mūsų įmonė siūlo itin platu seifu pasirinkimas: prieš...
 

Stiklo pjaustymas, stiklo paketų keitimas, gamyba

Stiklo pjaustymas,  stiklo paketų keitimas,  gamyba

Kvalifikuotas mūsų įmonės meistras kokybiškai ir nebrangiai pagamins ir pakeis sudužusi jūsų stik...
 

Saunos durys, pirties durys

Saunos durys,  pirties durys

Pirties, saunos durys. Rudai tonuotas 8mm. Grūdintas stiklas (7x19, 8x19 gali būti ir pil...
 

Metalinės durys į sandeliuką, sandeliuko metalinės durys

Metalinės durys į sandeliuką,  sandeliuko metalinės durys

Metalines (plienines) sandėliuko (rūsio) durys tik 520 su seifine 3-jų krypčių spyna. Durų ...
 
nuoma buto klaipeda gant hilfiger drabužių geox antony rūbų outlet morato pigiau drabužiai tommy firminių firminiai nemokamai internetu pirma credit
Visi logotipai ir prekiniai ženklai šiame
portale yra nuosavybė jų savininkų.
Naudojimasis šiuo portalu reiškia,
sąlygų priėmimą Vartotojo sutikimas
Skelbimai - alio.su